DĖL UGDYMO PROCESO STABDYMO

Pateikiame ŠMSM informaciją dėl ugdymo proceso bendrojo ugdymo mokyklose. Rytoj iš ryto paaiškės dėl lopšelių-darželių darbo. Bus atsiųstas raštas iš steigėjo.

ŠMSM patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, bus nustatytos privalomos vaikų pavasario atostogos nuo 2020-03-13 iki 2020-03-27 ir taip stabdomas ugdymo procesas (pridedamas ministro įsakymas, dar nepasirašytas, tačiau teisininkų vizuotas).

Kadangi ugdymo procesas stabdomas, dėl privalomų vaikų atostogų (nustačius infekcijų plitimą ribojantis režimas), tėvai galės gauti ligos socialinio draudimo išmokas, kaip numato įstatymas. Plačiau komentuoja SADM.

Artimiausiu metu bus sprendžiama, kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose mokiniams, atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams. Instrukcijas/rekomendacijas pateiks ŠMSM.

P. S. Apie darželių veiklą būsite informuoti atskiru pranešimu.

Informacija iš Šiaulių miesto savivaldybės tinklapio http://siauliai.lt/lit/Placiau-/2478. Atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimą iki kovo 27 d. privalomai stabdyti ugdymo, mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, Šiaulių miesto savivaldybė rekomenduoja vaikų į miesto švietimo įstaigas nebevesti jau šį penktadienį – kovo 13-ąją. Savivaldybė šveitimo įstaigas įpareigoja užtikrinti vaikų priežiūrą kovo 13 d., tais atvejais, jei jiems tėvai negalės užtikrinti reikiamos priežiūros namuose.

Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. ugdymo procesas privalomai stabdomas visose švietimo įstaigose.

 

Lopšelio-darželio „Žibutė“ administracija

MIR.LT   © 2020